Adobe InDesign CC

Adobe InDesign CC

LisansDeneme
Dilİngilizce
Dosya Boyutu879 MB
ÜreticiAdobe
İşletim SistemiWin7/Win8/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Hemen indir
  İndir
298 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sektörde öne gelen sayfa tasarım ve mizanpaj araç seti olan Adobe InDesign CC ile masaüstün de çalışma sergileyerek kitap ve dergilerden dijital broşür oluşturup, e-kitaplara varana kadar bir çok içeriği oluşturup yayınlamaya olanak sağlar. Her türlü içeriği oluşturup, yayınlayabilirsiniz.

 

Yeni gelen OpenType özelliği sayesinde mükemmel görünümlü sayfalar ve OpenType fontlarıyla daha basit çalışmalarda mizanpaj tasarımlarınız ile size bu programın nasıl hız kazandıracağını göreceksiniz. OpenType özelliğini kullanmak için ise : Seçilen metni tıklatarak OpenType font özelliklerine girerek kısa bir zamanda karakterlere, sözcüklere veya bir öyküye uygulayabilirsiniz.

 

InDesign, Creative Cloud’un bir parçası durumundadır. Bu yüzden, tüm dosyaları doğrudan uygulamanın içerisinden erişebilir hale getirip fikrinizi seri bir şekilde muhteşem bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Adobe CreativeSync programı sayesinde masaüstü ve mobil uygulamalarınızda ki tüm içerikler,dosyalarınızda birbirine bağlı olmuş olur. Buda size her hangi bir içerik oluşturacağınız zaman hız kazandıracaktır.

298 kez indirildi

YORUM YAZIN